Cleaning Supplies

KULLANIM ŞARTLARI

Aşağıda ayrıntıları belirtilen Kullanım Koşulları, bireysel bir kullanıcı ile AY YILDIZ MOBİL KAPICILIK & TEMİZLİK HİZMETLERİ arasında, web sitesine ve hizmetlere ilişkin kuralları ve kabul edilir davranışları belirleyen yasal bir sözleşmedir. Lütfen bu kuralları kendi ilkelerinize göre güncelleyin.

AY YILDIZ MOBİL KAPICILIK & TEMİZLİK HİZMETLERİ web sitesine hoş geldiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Sitemize erişim sağlayarak bu koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu yüzden lütfen dikkatle okuyun.

Sitenin Kullanımı
Site ve hizmetlerimizi yalnızca yasalarla belirtilen sınırlar dahilinde kullanabilirsiniz. Söz konusu ilkelere uymamanız veya kusurlu davranışlarınızdan şüphelenmemiz halinde, siteye erişim hakkınızı askıya alabilir veya tamamen kaldırılabiliriz.

İletişim
Site kullanımınıza bağlı olarak size bildirimler veya önemli bilgiler gönderebiliriz. Bu iletişim şekillerinin bir kısmından istediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz.

Gizliliğin Korunması
Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımıza veya siteye girdiğiniz kişisel verilerinizi nasıl koruduğumuza ilişkin detaylar için Gizlilik Politikamıza başvurun.